Dlaczego warto zostać Dystrybutorem

 • nie musisz inwestować pieniędzy, by założyć własny biznes (wykupujesz tylko pakiet startowy, który będzie Twoim narzędziem pracy),
 • możesz prowadzić własną działalność w dowolnym miejscu - w kraju bądź poza jego granicami,
 • dzięki kontaktowi z Centrum Dystrybucji i systemowi wysyłkowemu uzyskujesz prosty dostęp do produktów, dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi niezbędnymi do pracy,
 • korzystasz z prezentacji, seminariów i szkoleń organizowanych przez Sponsora - w ten sposób zdobywasz niezbędną wiedzę o produktach, programach motywacyjnych, promocjach, materiałach i narzędziach marketingowych, poszerzasz także swoje kontakty biznesowe,
 • jako wyróżniający się Sprzedawca i Sponsor zyskujesz dodatkowe możliwości zarabiania z tytułu specjalnych programów motywacyjnych,
 • jasno ustalone progi premiowania w planie marketingowym gwarantują Ci rzeczywiste i bardzo korzystne wynagrodzenie za osiągane efekty,
 • zdobywając pozycję Lidera, bierzesz udział w wyjątkowym na rynku systemie udziału w zyskach firmy.

  KROK PIERWSZY: Bądź swoim pierwszym klientem!
  Jako Dystrybutor możesz kupować produkty i usługi FM GROUP po niższych cenach. Dzięki temu odnosisz pierwsze korzyści - zaopatrujesz się w wysokiej jakości produkty i korzystasz z usług po bardzo przystępnych cenach. Jednocześnie zdobywasz coraz większą wiedzę na temat marki FM GROUP. Z doświadczenia wiemy, że większość naszych Dystrybutorów nie poprzestała na kupowaniu produktów tylko dla siebie. Kiedy przekonała się o ich wyjątkowości, postanowiła zachęcić do nich swoją rodzinę, przyjaciół, znajomych... Nawet nie zdążysz zauważyć, kiedy sam staniesz się aktywnym Dystrybutorem, który sprzedaje nasze produkty i usługi innym.

  KROK DRUGI: Bądź ekspertem! Sprzedawaj, zarabiaj na marży!
  Znasz już produkty i usługi, które oferuje FM GROUP - wiesz, że łączą w sobie dobrą jakość i atrakcyjną cenę. Nadszedł czas, aby pokazać te produkty i usługi innym. To doskonały sposób na to, aby zacząć zarabiać! Krok drugi to sposób na stworzenie własnego biznesu wspólnie z FM GROUP.
  Spróbuj przypomnieć sobie Twojego znajomego, który z wielkim zaangażowaniem opowiadał o swoim hobby. To hobby naprawdę go pochłonęło! Mówił o nim z wielką pasją i entuzjazmem. Nawet nie zauważyłeś, kiedy zainteresowałeś się tym, o czym opowiadał. W ten sam sposób - tyle, że mówiąc o naszych produktach i usługach - możesz zacząć na nich zarabiać. To naprawdę jest proste! Przekonaj się o tym sam! Twoja droga do sukcesu zależy tylko od Ciebie. My możemy jedynie pomóc Ci w jego osiągnięciu, przedstawiając ścieżki, które Cię do niego poprowadzą:
  - Pomyśl o tym, komu możesz zaoferować produkty i usługi. Nie ograniczaj się do rodziny. Twoi koledzy z pracy, znajomi ze szkoły, współpracownicy czy sąsiedzi to idealni kandydaci do tego, aby już wkrótce stać się Twoimi klientami.
  - Bądź otwarty. Każda nowo poznana przez Ciebie osoba to potencjalny klient, z którym można nawiązać współpracę. - Wciąż poszerzaj swoją wiedzę na temat produktów i usług - sam jesteś najlepszą reklamą i źródłem informacji o naszej ofercie. Poszerzając swoją wiedzę na ich temat, stajesz się ekspertem.

  KROK TRZECI: Bądź liderem! Stwórz własną sieć dystrybucji!
  Przed Tobą kolejne ciekawe zadanie i tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na jego realizację. Twoim celem będzie zbudowanie własnej sieci dystrybucji.
  Zacznijmy od początku: zbudować sieć dystrybucji to nic innego, jak zachęcić nowe osoby, aby zajmowały się tym samym, co Ty - sprzedażą produktów i usług FM GROUP. Jeszcze niedawno tworzyłeś swoją listę potencjalnych klientów. Czy wiesz, że część z nich to idealni kandydaci do tego, aby stać się nowymi Dystrybutorami? Nie obawiaj się, że stracisz ich jako swoich klientów - kiedy będziesz ich Sponsorem, oprócz zysku pochodzącego ze sprzedawania produktów będziesz czerpał dodatkowe korzyści wynikające z Twojej nowej funkcji.
  Kogo zaprosisz do swojej sieci, zależy od Ciebie. Mogą to być Twoi dotychczasowi klienci, możesz zaprosić także inne osoby - w tej kwestii masz dużą swobodę. To, ile osób dołączy do Twojej sieci, zależy wyłącznie od Ciebie. Kiedy budujesz swoją strukturę, musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach.
  Najlepszym rozwiązaniem jest zbudowanie takiej sieci sprzedaży, abyś na co dzień był w stanie współpracować z każdą z osób. Tak zbudowana sieć umożliwia harmonijną współpracę oraz przynosi rosnące zyski. Budując swoją sieć, pamiętaj o innych. Pozostaw im możliwość, z której Ty także skorzystałeś. Zbuduj swoją sieć tak, aby inne osoby miały szansę na zrobienie tego samego. Takie rozwiązanie sprawi, że Wasza praca będzie bardziej efektywna i przyniesie większe dochody.